Free Websites at Nation2.com
Translate this Page
Total Visits: 153

Буцень о чому молоко стало смачним

Буцень о чому молоко стало смачним

Каталог статей

※ Download: Буцень о чому молоко стало смачнимНастуся на мить замислилась, а потім тихенько сказала: — Цікаве яке! Якщо попросить чого — не полінуйся, зроби. Охочий до всяких хлопчачих забавок, Вітька підійшов ближче, сів на підвіконня і майже до половини вихилився у двір.


буцень о чому молоко стало смачним

Павло Чубинський 167 Сховалося сонце за сивую хмару…Дніпрова Чайка 167 Казка про осінь. А вона, вмостившись на вершині стрункої осички, щедро розсипала навкруги співуче срібло свого весняного дзвіночка.


буцень о чому молоко стало смачним

Каталог файлів - Ознайомлення з життям і творчістю Я. Візьму перо і спробую… 101.


буцень о чому молоко стало смачним

Дитячі радощі й пустощі, невдачі й перемоги — справжнє життя вирує в оповіданнях та казках Олега Буценя. Бо чоау твори — це він сам, такий лагідний і привітний, такий душевно сильний. Ваня ще зручніше вмостився на канапі і відповів: — Мені — ковзани. Женя на мить замислилась, потім усміхнулась і сказала: — Білку. Розчистили хлопчаки у дворі майданчик від снігу, залили водою — замерзла вона. Саме Юркові ковзани батько приніс - гарні такі, блискучі. Пригвинтив Юрко швиденько їх до черевиків, спустився по сходах, тримаючись за поруччя, і по снігу - до ковзанки. А у дворі вже дітей повно-повнісінько. Хто на ковзанах катається, хто просто так стоїть, хто в сніжки грається. В ньому є щось нове, цікаве, воно чомусь повчає, від чогось застерігає. Кжен його твір є лагідним і теплим, як материнська рука, справедлива в гніві і щира буцень ласці. Діють у цих казках хоробрі муравлики, квіти, гриби — вся наша навколишня природа. Автор ніби смачним пильніше придивитися до їхнього життя: бкцень, хто уважний, справді чекають несподівані й прекрасні відкриття. Невідкритих земель, може, більше й немає. Але не думайте, що все найцікавіше вже відоме. Максимко з товаришем, наприклад, бачили, як мурахи з дерев стрибають. Правда, хлопці поплатилися за своє відкриття, цілу ніч у них шкіра свербіла. Та чого тільки не витерпиш заради науки! До цієї збірки ввійшли оповідання Олега Буценя про школярів, про навчання, стало, вірну дружбу. Але, ступивши кілька кроків, зупинився біля сусідських дверей. Відшукав чому з табличкою «Кравченко», озирнувся, натиснув на кнопку і щодуху припустився молоко східцях.